Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi - posuzovatelé

1. 10. 2008

Mezi posuzovateli mám několik dobrých přátel, ale uvádím zde pouze ty, se kterými se pravidelně setkávám na výstavách.

Mezi nejlepší kamarády z nich řadím Pavla Černobilu z Vigantic. Již léta spolu jezdíme posuzovat po všech končinách Moravy. Pavel je klidný a velmi zodpovědný člověk,  v současné době vykonává funkci předsedy OOK Vsetín.Chová moravské pštrosy červené běloocasé.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalším kamarádem je Jiří Holaň z Šilheřovic. Je to známý chovatel anglických voláčů. Často se potkáváme na výstavách a moc jsme spolu za ta léta posuzování a cestování po výstavách prožili. Jirka má velké srdce a pro holuby by udělal cokoliv.

Snad nejčastěji se setkávám při posuzování s Hubertem Dufkem. Chová pražské rediče, české bubláky a několik dalších plemen, většinou rejdičů. Hubert má neuvěřitelný smysl pro humor a díky přirozené výmluvnosti a dalším jemu typickým vlastnostem se pomalu ale jistě stává žijící legendou mezi posuzovateli.

Uvádět další jména kamarádů mezi posuzovateli je dost dobře nemožné, protože zveřejněním dalšího jména mě napadá ještě další a tak by se z toho mohl stát nekonečný příběh. Ostatně stejně nemám další fotografie posuzovatelů a tak snad někdy příště.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář